Головна

Чемпіонат Світу з кайтсерфінгу!

Бондарец Михайло, учень 7-Б класу Романо-германської гімназії №123, брав участь у змаганнях чемпіонату світу з кайтсерфінгу. Михайло опинився за крок до подіуму. Посів 4 місце у своїй віковій категорії "U15", тобто до 15 років, хлопці, і 11 місце в загальному заліку серед хлопців та дівчат до 17 років. Нагороджували перші 3 місця та відзначили десятку кращих спортсменів. Це дуже хороший результат і неймовірний досвід, враховуючи, що призери і переможці цього чемпіонату дуже досвідчені діти і вже не один рік змагалися між собою.
Михайлу було не просто. Він був лише з мамою, без фінансування і команди тренерів та катера, як у інших національних команд. Він не тренувався і, можна сказати, що без підготовки виступив. Все необхідне обладнання було куплено за день до змагань. Тож, він молодець! Є потенціал досягнути призового місця за умови гідної підготовки та супроводу.
Михайло був єдиним представником/атлетом з України на чемпіонаті світу FORMULA KITE & A'S YOUS FOIL WORLD CHAMPIONSHIPS. Йому допомагали і домовлялися про допомогу від організаторів, а також World Sailing, International Kiteboarding Association наша Федерація Кайтбордингу та серфінгу України.

https://www.instagram.com/reel/Cd74lfXFSYV/?utm_source=ig_web_copy_link

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!