info

Головна

Останній дзвоник!

Дорогі друзі, учні, вчителі, вихователі, батьки, шановні гості нашого сайту!
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду — чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших найстарших учнів — одинадцятикласників.

До вітального слова запрошуємо директора гімназії Володимира Петровича Конончука:


________________________________________________________________________________________________
Зустрічайте зразкових вихованців Романо-германської гімназії №123 хореографічний колектив «Грація» з музичною композицією «Домовята».

Сьогодні, дорогі випускники, можливо, як ніколи, ви відчуєте, що школа — це ваш рідний дім. І сьогодні вона в сяйві квітів ніби притихла, щоб попрощатися з вами, випустити вас у далеку дорогу, яка називається дорослим життям.
Пригадайте свої шкільні роки: сходинка за сходинкою, від першокласника до випускника.
Відеопривітання від учнів 11-А класу:

Любі наші випускники, розділити радість свята з вами хочуть вихованці хореографічного колективу «Грація».
Прийміть від них цю чудову композицію «Сходження».


_________________________________________________________________________________________________

Дорогі наші діти! Ми впевнені, що кожен з вас пам’ятає той далекий ранок, коли ви – хто з радістю, хто зі сльозами на очах та страхом перед невідомим – вперше прийшли до гарної світлої будівлі під назвою „Романо-германська гімназія №123”.

Відеопривітання від учнів 11-Б класу:

_______________________________________________________________________________________________

Важко сказати, у кого сьогодні більше свято — в учнів чи у вчителів.
Що важче — навчатися чи навчити? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до знань. Але професія вчителя потребує ще одного виняткового вміння — відчути кожного учня.
Кожен учитель дорогий випускникам по-своєму. Всі ваші вчителі відкривали для вас першу дорогу в Країну Знань, засівали перші зернятка мудрості на педагогічній ниві.
Любі наші випускники прийміть у подарунок відеопривітання від ваших учителів.

Дорогі випускники! Щоранку протягом одинадцяти років кожного з вас вела стежина до шкільного порогу. А тепер поведе вона вас у самостійне життя.
І все життя поруч із вами йтиме ваша доля. Якою вона буде, залежить від вас. Ми ж бажаємо вам тільки щасливої долі.
________________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

З 1.06.2020 розпочато прийом до перших класів!

Управління освіти
Подільської районної у місті Києві державної адміністрації
Романо-германська гімназія №123
Подільського району міста Києва
04073, місто Київ, вул. Копилівська, буд. 23, телефон/факс (044) 468-13-06,
468 23 48, е-mail: guten_tag@ukr.net Код ЄДРПОУ 22880898
Н А К А З
28 травня 2020 року № 47-о
Про організаційні заходи щодо
прийому дітей до 1-их класів гімназії у 2020 році
На виконання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню i поширенню коронавірусної хвороби (COVІD-19)», постанов Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367 (далі — Порядок), протоколу від 27.05.2020 № 32 засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про вжитгя заходів iз послаблення протиепідемічних заходів на території міста Києва», наказу Департаменту освіти i науки, молоді та спорту від 03 жовтня 2017 року № 930 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти», враховуючи наказ Департаменту освіти i науки від 25.05.2020 № 83 «Про відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів освіти м. Києва та режиму їх роботи після зняття карантинних обмежень» та з метою організованого прийому дітей до перших класів та Наказу РУО № від .
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати прийом заяв до 1-х класів Романо-германської гімназії № 123 з 01 червня 2020р.
2. Покласти відповідальність за організацію прийому заяв до 1-х класів гімназії № 123, подачу відповідних документів батьками дітей, що вступають до 1-х класів на комісію у складі:
1) Клименко І.Г.- заст. директора з НВР початковихз класів;
2) Білик Т.М.- медична сестра гімназії № 123;
3) Крючкова І.Б.- учитель початкових класів;
4) Деркач А.О. – учитель початкових класів.
3. Затвердити графік прийому документів для вступу дітей до 1-х класів (додаток №1).
4. Членам приймальної комісії:
4.1. Розробити план організаційних заходів щодо приййому дітей до 1-х класів гімназії № 123.
4.2. Провести роз’яснювальну роботу серед мешканців території обслуговування щодо особливостей прийому до перших класів у 2020 році до 30.05.2020 року.
Відповідальні: заступник директора Клименко І.Г., вчитель початкових класів Крючкова І.Б.
4.3. Оприлюднити на сайті та інформаційному стенді гімназії інформацію про закріплені території обслуговування (До 30.05.2020 року).
Відповідальні: заступник директора Клименко І.Г., завідуюча кафедрою початкових класів Мельниченко О.В.
4.4. Надати батькам інформацію про перелік документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти (До 30.05.2020 року).
Відповідальні: заступник директора Клименко І.Г., завідуюча кафедрою початкових класів Мельниченко О.В.;
5. Заступнику директора Клименко І.Г.:
5.1. Створити умови для забезпечення майбутніх першокласників місцями у закладі освіти відповідно до території обслуговування;
5.2. Не допускати збирання додаткових даних про дитину та її батьків або осіб, які їх заміняють, зокрема, будь-яких даних, що свідчать про розвиток дитини та її готовність до навчання в школі тощо;
5.3. При обиранні освітніх програм забезпечити безоплатність повної загальної освіти, зокрема підручників та посібників.
6. Здійснити прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів закріпленої території обслуговування, а також дітей, що є рідними (усиновленими) братами та/ або сестрами дітей, які здобувають освіту в гімназії, чи дітьми працівників гімназії з 01 червня 2020 року до 01 липня 2020 року відповідно до Порядку.
7. Зарахувати дітей до 1-х класів , місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також дітей, що є рідними (усиновленими) братами та/ або сестрами учнів, які здобувають освіту в гімназії, чи дітьми працівників гімназії (До 02.07.2020 року).
8. Організувати, за наявності, прийом заяв батьків учнів на вільні місця та провести відбір (шляхом жеребкування) до 1-х класів (До 09.07.2020 року).
9. Зарахувати дітей до 1-х класів на вільні місця (До 15.07.2020 року).
10. Здійснити остаточне зарахування учнів до 1-х класів закладів загальної середньої освіти з відповідним розподілом по класах (До 31.08.2020 року).
11. Вважати наказ гімназії № 123 від 25 лютого 2020р. № 27-о «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-их класів гімназії у 2020 році» таким, що втратив чинність.
12.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор гімназії В. Конончук

Додаток 1 до наказу № 47-о
від 28.05.2020 року

ПЛАН
організаційних заходів щодо прийому дітей до 1-х класів
гімназії №123 міста Києва у 2020 році

1. Провести виробничу нараду щодо прийому учнів до 1-х класів (Адміністрація гімназії)
2. Прийняти управлінські рішення щодо забезпечення здобуття початкової освіти дітьми 6 – 7-річного віку, які проживають на відповідній території обслуговування (незалежно від їх кількості) з урахуванням рішень педагогічної ради та особливостей закладів загальної середньої освіти (можливість другої зміни, реорганізації закладу тощо) до 30.05.2020 спільно з РУО
3. Оприлюднити на сайті та інформаційному стенді закладу освіти інформацію про закріплені території обслуговування (будинки, квартири)
( до 30.05.2020 Адміністрація гімназії)
4. Провести роз’яснювальну роботу серед мешканців мікрорайону щодо особливостей прийому до перших класів у 2020 році ( До 30.05.2020)
5. Здійснити прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів закріпленої території обслуговування, а також дітей, що є рідними (усиновленими) братами та/ або сестрами дітей, які здобувають освіту в гімназії, чи дітьми працівників гімназії з 01 червня 2020 року до 01 липня 2020 року відповідно до Порядку ( Адміністрація гімназії).
6. Зарахувати дітей до 1-х класів , місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також дітей, що є рідними (усиновленими) братами та/ або сестрами учнів, які здобувають освіту в гімназії, чи дітьми працівників гімназії (До 02.07.2020 року).
7. Організувати, за наявності, прийом заяв батьків учнів на вільні місця та провести відбір (шляхом жеребкування) до 1-х класів (До 09.07.2020 року).
8. Зарахувати дітей до 1-х класів на вільні місця (До 15.07.2020 року).
9. Здійснити остаточне зарахування учнів до 1-х класів закладів загальної середньої освіти з відповідним розподілом по класах (До 31.08.2020 року).

Директор гімназії В Конончук

Додаток 2 до наказу № 47-о
від 28.05.2020 року

Графік прийому документів
для вступу дітей до 1 класу,
що проживають на території обслуговування
на 2020-2021 н.р.

Понеділок, середа, п’ятниця: з 09.00 до 13.00

Вівторок, четвер: з 14.00 до 18.00

Приміщення гімназії ( І поверх)

ПРОХАННЯ приходити без дітей, в масках та рукавичках із дотриманням санітарно-гігієнічних норм.

Прийом документів здійснюється
за попереднім записом

тел.096-979-65-41 (секретар)

09.00 – 17.00 у робочі дні

Заступник директора І. Клименко

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!