Головна

До «Дня пам'яті жертв Бабиного Яру»

1 жовтня, в рамках проекту до « Дня пам'яті жертв Бабиного Яру », 11 А клас відвідав найважливіший і найстрашніший символ Голокосту – Бабин Яр.

Метою відвідування меморіалу було - віддати шану всім загиблим на місці. Алея скорботи, з якої починався маршрут, є страшним нагадуванням про загибель національних меншин, воєннополонених, гравців київського Динамо, про сімей військовослужбовців, членів руху опору.

Саме тут загинула видатна українсько поетеса, журналістка, член ОУН Олена Теліга зі своїми однодумцями.

Учні пройшли від перетину вулиць Мельникова та Дорогожицької, так званою « Дорогою смерті », якою рухались 29 вересня 1941 року євреї на розстріли в Бабин Яр. Відвідали меморіали « Громадянам і військовополоненим, розстріляним нацистами », та « Мемора ».

Трагедія Бабиного Яру нікого не залишила байдужим.


Есе Гордієнко Ірини 11 А клас

Бабин Яр

Першого жовтня ми відвідали Бабин Яр. Знаючи з історії, що у період окупації Києва німецькими військами Бабин Яр був місцем масових страт і поховань, величезною братською могилою, де тільки згідно з офіційними даними загинуло понад сто тисяч осіб військовополонених, євреїв, циган, комуністів, підпільників, моряків Дніпровського загону Мінської військової флотилії, партизанів, націоналістів, заручників… Всіх, хто вважався «ворогом Третього Рейху».

Мене здивувала ця жорстокість та байдужість до людських душ. Знаючи, які події відбувалися на цьому місці, мене перехоплювали почуття скорботи та страх за події, які відбувалися в моєму рідному місті.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!