Головна

Інформація про підсумки проведення Дня цивільного захисту в гімназії № 123

З метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки закладу з цивільного захисту в гімназії 19 квітня відбувся День цивільного захисту. До підготовки та участі був залучений керівний та командно-навчальний склад цивільного захисту гімназії, особовий склад невоєнізованих формувань цивільного захисту, весь постійний склад та учні 1-11 класів. Наказом директора гімназії від 06 березня 2018р. № 64 були визначені цілі та завдання колективу, створений штаб з організації і проведення даного заходу. Штабом була підготовлена вся необхідна документація: план підготовки та графік проведення «Дня цивільного захисту», перевірені схеми евакуації. Вся інформація щодо підготовки і проведення Дня цивільного захисту була розміщена на стенді для ознайомлення вчителів, учнів та їх батьків.

До плану заходів були включені виховні години на тему «Про завдання учнів щодо дотримання правил безпеки у даний період». «День цивільного захисту» розпочався відкритим уроком з основ здоров’я у 1-Б класі (класний керівник Мельниченко О.В.), конкурсом малюнків на асфальті 3-х класів «Безпека здоров’я очима дітей» (вчителі Даниленко Т.М., Шумлянська Х.О., Руденко О.М.). В ході проведення «Дня цивільного захисту» відбулись ще показові уроки з основ здоров’я в 5-А та 9-Б класах (учителі Шифф О.В., Носаненко Т.В.,), на яких була загострена увага дітей на формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки при надзвичайних ситуаціях. Учні 4-А (учитель Закалічна Т.М.), 4-Б (учитель Жила Г.В.) виготовляли ІЗЗ (ватно-марлеві пов’язки). Учителі фізичної культури Трямкін В.В., Грицюк Т.С. та Черноус В.В. провели змагання (військово-спортивну естафету) між 5-А і 5-Б, та 5-В класами. Метою змагання була пропаганда професії рятувальника, яка вчить учнів правильно і критично оцінювати свою поведінку в надзвичайних ситуаціях, приймати правильне рішення, вдало надавати першу допомогу, як собі так і товаришам, виховували мужність, бажання займатися фізкультурою , спортом, зміцнювати своє здоров`я. Учні 11-А класу Єлін Володимир, Мельніков Леонід, Кучер Максим та Гранат Олександр провели в 2-х класах навчання із застосування індивідуальних засобів захисту – надягання протигазів. Випускниці 11-А класу Шевченко Лілія, Самойлова Софія та Огурцова Марія) під керівництвом медичної сестри гімназії Білик Т.М. провели навчально-практичні заняття з учнями 9-х класів з надання першої медичної долікарської допомоги. Заняття проходило з демонстрацією презентації «Основні принципи порятунку та захисту людей в умовах надзвичайних ситуацій». Заступник директора з АГЧ Павленко М.В. провів із завідуючими кабінетами, завідуючими спортивними залами, завідуючими майстернями, учнями, які вивчають автосправу, навчання з правил користування засобами пожежогасіння (вогнегасниками). Евакуаційна комісія (голова Логвиненко О.В..) провели тренувальну евакуацію всього закладу з приміщення за 2хв 40 сек. За сигналом «Увага всім» учителі вивели учнів за схемами евакуації на шкільне подвір’я, взявши з собою основні документи (класні журнали). Підсумок проведення «Дня цивільного захисту» був підведений на засіданні штабу ЦО та на нараді педагогічних працівників.

Проведення даного заходу показало , що постійний склад та учні вміють грамотно і чітко діяти для захисту свого життя і здоров’я.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!