Головна

Майбутнє дітей України, вільне від наркотиків

У Романо-германській гімназії №123 була проведена лекція для батьків 5-11 класів на тему «Майбутнє дітей України, вільне від наркотиків». Лекцію провела лектор «Нарконон» Бондаренко Л.В.

Під час лекції бралися до уваги вікові, психологічні та культурні особливості слухачів. Вербальний інформаційний матеріал доповнювався ілюстраціями (малюнки, схеми), саме тому ефективно сприймався.

Методика дозволяла сформувати свідому установку на відмову від спроб вживання психоактивних речовин завдяки тому, що лектор не давала готових відповідей та шаблонів. Навпаки. На основі великої кількості фактів, наприклад, глибокого аналізу наркоманії, як захворювання, спонукала слухачів в активній бесіді зробити самостійний висновок. Детально описувалася робота розуму. На простих зрозумілих прикладах показувалися колосальні здібності людини швидко та якісно мислити. Потім, використовуючи яскраві приклади із реального життя наркоманів, розповідалося як саме впливають наркотики на здібність розумно мислити. Лектор детально пояснювала причину та суть галюцинацій та зменшення швидкості процесів мислення у наркомана.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!