Головна

Проведення Дня цивільного захисту у Романо-германській гімназії №123

«День цивільного захисту» розпочався конкурсом малюнків на асфальті 2-х класів «Безпека здоров’я очима дітей» (класні керівники Зеленчук Н.В., Крошка І.В. В ході підготовки та проведення «Дня цивільного захисту» відбулись показові уроки з основ здоров’я в 4-Б, 8-Б та 9-А класах (учителі Мельниченко О.В., Носаненко Т.В.,. Хмара Г.Ю.,). Учні 4-А (учитель Круглик Л.Г.) 4-Б (учитель Вітюк О.А.) виготовляли ІЗЗ (ватно-марлеві пов’язки). ІЗЗ на уроках праці виготовляли учні 6-А і 6-Б класів (учитель Дреголюк Т.І.). Учителі фізичної культури Кисільова В.М., Грицюк Т.С.. та Черноус В.В. провели змагання (військово-спортивну естафету) між 7-А і 7-Б, та 5-А і 5-Б класами. Метою змагання була пропаганда професії рятувальника, яка вчить учнів правильно і критично оцінювати свою поведінку в надзвичайних ситуаціях, приймати правильне рішення, вдало надавати першу допомогу, як собі так і товаришам, виховували мужність, бажання займатися фізкультурою , спортом, зміцнювати своє здоров`я.

Учні 10-А класу Єлін Володимир, Мельніков Леонід та Гранат Олександр провели в 3-х класах навчання із застосування індивідуальних засобів захисту – надягання протигазів. Група випускників Національного університету імені О.О. Богомольця (Поліщук Іванна, Мамедов Рефат, Колишкіна Анастасія) під керівництвом заступника декана стоматологічного факультету, доцента Філоненка В.В., провели навчально-практичні заняття з учнями 8-11 класів з надання першої медичної долікарської допомоги. Заняття проходило в актовій залі з демонстрацією презентації «Основні принципи порятунку та захисту людей в умовах надзвичайних ситуацій». Заступник директора з АГЧ Павленко М.В. провів із завідуючими кабінетами, авідуючими спортивними залами, авідуючими майстернями, учнями, які вивчають автосправу, навчання з правил користування засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

Евакуаційна комісія ( голова Логвиненко О.В..) провели евакуацію всього закладу з приміщення за 2хв 38 сек. За сигналом «Увага всім учителі вивели учнів за схемами евакуації на шкільне подвір’я, взявши з собою основні документи (класні журнали). На закінчення була проведена загальна дезактивація шкільного приміщення (генеральне прибирання класних кімнат 8-11 класів, розгерметизація та миття вікон після зимового періоду). Підсумок проведення «Дня цивільного захисту» був підведений на засіданні штабу ЦО та на нараді педагогічних працівників.

Проведення «Дня цивільного захисту» показало , що постійний склад та учні вміють грамотно і чітко діяти для захисту свого життя і здоров’я.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!