Головна

Звіт про здоровий спосіб життя

У період з вересня по грудень в Романо-германської гімназії №123 проводилась значна робота по попередженню та профілактиці шкідливих звичок, наркоманії, СНІДу серед учнів гімназії.

Питання профілактики шкідливих звичок, наркоманії, СНІДу серед учнів виносились на засіданнях при директорі, педраді гімназії, батьківських зборах. На уроках ОБЖ, біології, хімії, фізкультури проводилась цілеспрямована робота по заохочуванню дітей до здорового способу життя. Кафедра української мови проводила письмові роботи у вигляді диктантів, творчих робіт, переказів «Модель здоров’я». Учні гімназії брали участь у конкурсі соціальної реклами, де представляли роботи у вигляді рекламних плакатів, флаєрів, малюнків «Зроби вибір». Вчителі фізичного виховання провели цікаві естафети між 1-2кл., 3-4кл. та 5-ми кл. під лозунгом «Що таке здоров’я?» та «Правильно-неправильно».

Класні керівники разом з членами батьківського комітету систематично проводили індивідуальні співбесіди, як з учнями так із батьками про поведінку учня у гімназії, присутність на уроці, успішність у навчанні та виправлення шкідливих звичок та негативних рис. На виховних годинах велись роз’яснювальні роботи про небезпечність вживання наркотичних речовин, тютюнопаління та алкогольних напоїв.

В цьому році гімназія продовжує свою роботу з суспільно-молодіжною організацією «Твоє майбутнє, Україно!», з профілактики наркотичної залежності неповнолітніх. Завданням організації було поповнення знань учнів про наркотичну залежність, розглядання наркоманії в моральному, правовому і медичному аспекті. Розкриття впливу шкідливих звичок на організм та як передумову наркотичної залежності, згубної дії та наслідків вживання наркотичних речовин. На заняттях проведено цикл бесід з питань профілактики тютюнопаління, наркоманії, алкоголізму. Постійно проводився цикл лекцій для 5-11 класів на тему «СНІД, наркоманія, алкоголь, тютюнопаління».

Проведено лекції та анкетування щодо заохочення дітей до здорового способу життя медичною сестрою гімназії №123:

• серед учнів 6-8 класів на тему «Почуй мене» та «Ви ризикуєте…».;

• серед учнів 9-11 класів на тему «Як не потрапити на «гачок»»
Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!