Головна

Патріотичні акції

«Передай ПРИВІТ Героєві»

21 листопада 2014 року Романо-германська гімназія № 123 долучилася до акції та влаштувала спільно з спортивно-хореографічним ансамблем «ВІЗІНОВА» грандіозний концерт «Передай ПРИВІТ Героєві». На концерті були присутні бійці Національної Гвардії України.

На початку концерту при лунанні Гімну України всі, як один стояли з рукою на серці виконуючи його юнацьким співом.

Вихованці гімназії не тільки подарували бійцям власноруч зроблені подарунки та теплі речи, а й читали для них вірші, вигукували «Слава Україні!» та дякували Героям.

Кошти (9420 гр.), які були зібрані спільними зусиллями для наших захисників, були передані бійцям зі сцени нашої гімнізії. (З них : 2990 грн. пішли на потреби бійців та 2500 грн. - на які вже замовили термобілизну і рюкзаки для 54ї ОРБ 30 ї механізованої бригади.)

Як додаткову помічь, ще ми вирішили, закупили і передали: патрульний рюкзак, дві підсумки для гранат, кобуру для АПС, спальник, каремат, мультитули, радіо, шкарпетки, рукавиці, цигарки та солодощі .
«КРОК ДО ЖИТТЯ!»

16 вересня 2014 року в центральному госпіталі ЗСУ відбулась передача коштів у сумі 2440 грн., зібраних під час акції «КРОК ДО ЖИТТЯ!», пораненому бійцю збройних сил України Глінарському Вадиму


Після варти


Місце влучення ракети «Град»


Залишки військової бази після обстрілу
«Повертайся додому живим!»

8 вересня 2014 року учні Романо - германської гімназії №123 долучилися до акції на підтримку українських бійців, які воюють у зоні АТО.

Діти 1-11 класів взяли участь у патріотичному конкурсі «Повертайся додому живим!»

Всі листи-обереги та дитячі малюнки передали воїнам української армії з побажаннями якнайшвидше повертатися додому живими. Також були зібрані теплі речі, які силами волонтерів відправили в зону АТО.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!